Освітні компанії
Ви хочете додати свою компанію у цей список?Додати освітню компанію

Список компаній які публікують свої курси, семінари, тренінги в нашому каталозі
Освітня компанія

We are a social entrepreneurship company that partners with the top universities in the world to offer courses online for anyone to take, for free. We envision a future where the top universities are educating not only thousands of students, but millions. Our technology enables the best professors to teach tens or hundreds of thousands of students. Through this, we hope to give everyone access to the world-class education that has so far been available only to a select few. We want to empower people with education that will improve their lives, the lives of their families, and the communities they live in.

Освітня компанія

У 2012 році світ побачив перший онлайн-курс Массачусетського Технологічного Університету «Circuits and electronics». У ньому було гарним все — від подачі матеріалу та домашніх завдань до електронної книги з доступними поясненнями та яскравими ілюстраціями. Порівнюючи цей курс з тим, що було перед нами протягом навчання в Україні, ми дійшли висновку, що час змінювати ситуацію. Опісля майбутні члени нашої команди пройшли ще не один онлайн-курс на різних західних платформах, дослідили найкращі з них та оцінили рівень отриманих знань. З 2 людей, які почали створювати проект навесні 2014 року, команда виросла до 15 відданих своїй справі працівників і об’єднала навколо себе багатьох волонтерів. Ми — ті, хто встигли порівняти нашу та західну систему освіти, а EdEra — це наші висновки, мрії та досвід. Ми створюємо онлайн-курси повного циклу — від лекцій до книжок. Не чекай на реформи, змінюй освіту з нами вже зараз.

Освітня компанія

«Prometheus»– це український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Мета проекту – безкоштовно надати найкращі навчальні можливості кожному громадянину України.

Освітня компанія

Stepic.org — бесплатная платформа для создания и размещения массовых открытых онлайн-курсов. Платформа позволяет создавать интерактивные обучающие уроки, используя видео, тексты и разнообразные задачи с автоматической проверкой и моментальной обратной связью.

Освітня компанія

ВУМ on-line запрошує до самоосвіти та саморозвитку кожного громадянина незалежно від його статусу чи соціального становища, але найперше тих хто хоче реальних змін у персональному житті, у житті своєї громади, у житті держави Україна.

Освітня компанія

Бесплатное дистанционное обучение в Национальном Открытом Университете «ИНТУИТ» - это удобный способ получения знаний, которые помогут вам получить новую работу и занять более высокую должность.

Освітня компанія

Лекториум - академический образовательный проект, развивающий два направления:

1. Архив видеолекций - коллекция видеолекций лучших лекторов России. Все материалы публикуются только по согласованию с лекторами и учебными заведениями. Доступ к библиотеке - свободный и бесплатный.

2. MOOC (Massive Online Open Course) - онлайн курсы нового поколения.

Освітня компанія

Це тестовий профіль освітньої компанії в каталозі. До цього профілю додано деякі тестові курси, щоб показати систему в дії.

"Моя Освіта"  створено щоб допомогти незалежним студентам вибрати правильний шлях навчання, використовуючи безкоштовні онлайн-курси та комбінувати їх із тренінгами та семінарами. Ми систематизуємо інформацію про онлайн-курси, в тому числі Масові Відкриті Онлайн Курси, встановлюємо співвідношення між курсами від різних авторів, надаємо можливість студентам поділитися досвідом проходження курсів.

Додати вашу компанію в каталог. Додати освітню компанію