Навчальні Плани із онлайн курсів (безкоштовних чи дешевих)

Інформаційні Технології

Комп'ютерне Програмування

Навчальний план для Junior java Developer

Після успішного проходження курсів ви отримаєте достатній рівень знань, щоб знайти свою роботу на вакансії Junior Java Developer

План навчання для PHP розробника.

Щоб почати, достатньо мати базову шкільну освіту. Перші курси розраховані на початківців. Пізніші семестри включають більш складні курси.

В результаті вивчення рекомендованих курсів можна вийти на рівень PHP Junior та претендувати на відповідну роботу. Або самостійно розробляти веб-сайти

Бізнес, Економіка

Маркетинг

Професія Маркетолога використовуючи безкоштовні онлайн курси від різних компаній. Таких як Prometheus, Coursera та ін.

При наймі на роботу маркетолога, роботодавці рідко звертають увагу на наявність диплому. Їх більше цікавить реальний рівень знань

Соціальні та Гуманітарні науки

Політична Наука І Уряд

Програма навчання для громадських активістів. Складена із безкоштовних онлайн-курсів від різних університетів та авторів. Програма розрахована на 4 семестри. Але це індивідуально. В кого як вийде. Ця програма для тих, хто не може мовчки спостерігати за всіма соціальними проблемами в нашій державі. І хоче долучитися до їх вирішення. Але відчуває брак знань. Ці курси допоможуть заповнити прогалини та навчитися ефективно займатися громадською діяльністю.

Українознавство

Чи потрібно вчитися, щоб бути патріотом?

Ми вважаємо: Так! Тільки освічений патріот може бути дійсно корисним та ефективним для своєї країни.

Ми обрали якісні безкоштовні онлайн-курси про Україну, мову, історію, основи економіки та права.

Це те, що мусить знати кожен патріот! Ти патріот? Вчися!

Створіть ваш план для всіх

Якщо ви маєте ідею навчального плану із онлайн-курсів різних компаній, то побудуйте цей план та поділіться з усіма "Path builder"інструмент щоб створити навчальні плани.

Плани в каталозі створені користувачами цього сервісу. В навчальних планах комбінуються курси, семінари, тренінги від різних компаній та авторів.

Автори навчальних планів не несуть відповідальності за результат. Якщо ви вирішили вчитися по такому плану то робіть це під свою відповідальність..

Якщо ви починаєте слідувати якомусь плану, то потім можна редагувати його..

Якщо ви не знайшли навчального плану для себе, то підпишіться на оновлення, щоб дізнатися про оновлення.