Часті Запитання

Що таке "Моя Освіта"?

"Моя Освіта" це веб сайт який допомагає керувати своєю незалежною освітою виуористовуючи курси, семінари, тренінги від різних компанії, в тому числі безоштовні онлайн курси. Ми систематизуємо навчальні модулі від різних компаній та авторів, студенти можуть обмінюватися відгуками, коментарями щоб допомогти один одному. Наша мета допомогти людям побудувати персональну навчальну програму як альтернативу до традиційної вищої освіти, яка має занадто багато недоліків.

Що таке Навчальний План?

Персональний Навчальний План це графік проходження навчальних модулів (курсів, тренінгів, семінарів) від різних освітніх компаній, метою якої є досягнення певного рівня знань та умінь. Такий навчальний план можу бути альтернативою до традиційної вщої освіти або продовженням особистої освіти. Цей сайт допомагає побудувати особистий навчальний план згідно вашоих потреб.

Що таке Освітня Компанія?

Освітніми компаніями ми називаємо організації чи приватні особи які пропонують послуги освіти. Курси, семінари, тренінги, практичні заняття, стажування та ін, включаючи онлайн (дистанційну) освіту. Освітні компанії можуть скористатися нашими послугами для публікації на даному сайті. Та іншими інструментами для пошуку студентів (клієнтів). Послуги для Освітніх Компаній

Як опублікувати мої курси у каталозі?

Читайте деталі на сторінці "Послуги для Освітніх Компаній".

Ви пропонуєте безкоштовні курси?

Ні. Ми не займаємося навчанням та створенням курсів чи інших навчальних матеріалів. Ми допомагаємо організувати ваше навчання, використовуючи курси та інші навчальні модулі від третіх компаній та виробників.

Що таке Паспорт Освіти?

Паспорт Освіти - це альтернатива до традиційного диплому, це неофіційна історія вашої освіти, може бути підтверджена освітніми компаніями в яких ви вчилися (наприклад, проходили курси) якщо вони видають сертифікат. Ваш Паспорт Освіти являє собою публічну сторінку на цьому сайті із статичним посиланням. Ви можете включити це посилання у ваше резюме для пошуку роботи. Паспорт Освіти демонструє ваш рівень освіти , чи вашу додаткову освіту отриману на онлайн курсах.

Як працювати з моїми сертифікатами?

Освітні Компанії можуть створювати цифрові сертифікати про закінчення (курса, тренінга та ін) для своїх студентів чи клієнтів. Отримувач такого сертифікату потім може опублікувати його на своїй Стіні Сертифікатів на цьому сайті чи додати в Паспорт Освіти. Якщо ви отримали такий сертифікат, то на початку він не приєднаний до конкретного акаунта на цьому сайті. Ви можете створити акаунта та приєднати свій сертифікат до нього. Потім у вач появиться повний контроль над сертифікатом, ви можете публікувати, знімати із публікації та інше.

>Які гарантії після закінчення Навчального Плану?

Ми не надаємо гарантій на результати вашої освіти. Ми не займаємоь навчанням, а лише допомагаємо вам спланувати своє навчання, поставити конкретні цілі та графіки, обрати найкращі для вас варіанти. Сам процес навчання це лише ваша справа та компанії яка вас навчає. Ми не впливаємо на цей процес чи результат.