Мій Навчальний План

Особиста програма незалежного навчання

Каталог Програм Безкоштовного Навчання

Вам потрібно бути зареєстрованим користувачем, щоб створити свою програму навчання, використовуючи онлайн курси, семінари та тренінги. Також ми пропонуємо вести історію своєї освіти, використовуючи Паспорт Освіти. Будь ласка, Зареєструйтеся чи Ввійдіть

Інструмент "Мій Навчальний План" (або "Мій Шлях") використовується, щоб спланувати освіту із онлайн-курсів, створених різними компаніями чи авторами. Ви обираєте спеціальніть (професію), якою ви хочете оволодіти, а ми пропонуємо варіанти та комбінації шляхів проходження курсів, семінарів, тренінгів від різних компаній для досягнення поставлених цілей. Ви можете порівнювати та обирати той Шлях (План), який вам найбільше підходить.
Коли ваш Навчальний План створено, ви можете синхронізувати його із календарем, отримувати нагадування, зробити його публічним, щоб обмінюватися досвідом навчання із друзями та іншими студентами.
Цей інструмент допомагає ефективніше керувати вашою незалежною освітою.
Дивіться приклад публічного профілю персонального навчального плану.

Подивіться каталог навчальних планів, щоб обрати один із підготовлених варіантів для професії, яка вас цікавить.

"Мій Паспорт Освіти" - це інструмент для ведення історії вашого навчання. Він створений з метою заміни традиційного диплому для незалежних студентів. Ви можете опублікувати історію вашого навчання на курсах, участь у тренінгах, чи семінарах, стажування та ін. Посилання на ваш Паспорт Освіти можна включити у ваше Резюме при пошуку роботи, щоб продемонструвати рівень освіти. Дивіться приклад паспорту освіти.

Використовуйте "Мій Паспорт Освіти" для демонстрації своїх знання, уміннь та навичок.

Демонстрація

Навчальний План Івана Петренка
Приклад персонального навчального плану. Публічний профіль
Паспорт Освіти Івана Петренка
Приклад паспорту освіти