EdEra – нова компанія в нашому каталозі. 9 україномовних онлайн курсів

13_big
EdEra онлайн курси

Вітаємо нову компанію в каталозі освітніх компаній. EdEra пропонує якісні безкоштовні україномовні онлайн курси.

На даний момент в каталозі компанії 9 курсів на різні теми. В основному, це курси, які є актуальні для України – мова, історія, правознавство.

Також впроваджуються експериментальні навчальні технології, такі як доповнена реальність.

Якщо ви цікавитеся онлайн освітою, то зверніть увагу на цю компанію. Фактично, якість не гірша ніж у Prometheus. Тільки, компанія ще не така відома.

Якщо ви вже проходили деякі курси від цієї компанії – просимо залишити свої відгуки та коментарі. Список курсів від EdEra

Безкоштовні онлайн курси. Український вимір. Компанії та пропозиції

providersПлатформа “Моя Освіта” ставить собі за мету зібрати та систематизувати курси, тренінги, семінари та інші навчальні модулі, які будуть цікаві українцям.

На даний момент в нашому каталозі онлайн курсів є пропозиції від 6-ти компаній. Всього курсів майже тисяча на різні теми.

Coursera – всесвітньо відома платформа для навчання на масовий відкритих онлайн курсах. Та свої курси розміщують найкращі університети та викладачі світу.
Ми вибрали лише частину курсів із цієї платформи. Саме курси на українській чи російській мовах, або із субтитрами на цих мовах. Деякі курси на англійській також включені. Це курси пов’язані із ІТ.

Prometheus – український аналог Coursera. Ця платформа вже позитивно зарекомендувала себе. Курси на українській мові.
«Prometheus»– це український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Мета проекту – безкоштовно надати найкращі навчальні можливості кожному громадянину України.

Відкритий Університет Майдану – навчальна платформа створена активістами майдану. Більшість курсів на теми пов’язані із громадянським суспільством, особистісним розвитком.
ВУМ on-line запрошує до самоосвіти та саморозвитку кожного громадянина незалежно від його статусу чи соціального становища, але найперше тих хто хоче реальних змін у персональному житті, у житті своєї громади, у житті держави Україна.

3 російські навчальні платформи: Stepic, ИНТУИТ, Лекториум. Містять багато курсів на різні теми. Безумовно, будуть корисними для українських “вільних студентів”.

Ми будемо продовжувати додавати цікаві курси та компанії в наш каталог.

Також, очікуємо на активний ріст спільноти студентів, обмін досвідом, спільне навчання на онлайн курсах.

 

Каталог безкоштовних онлайн курсів на українській та російській мовах

Ми підготували зручний для пошуку каталог онлайн курсів на різні теми. Було вибрано курси на українській чи російській мовах, а також англомовні із субтитрами.  На даний момент в нашому каталозі лише безкоштовні курси.

Представлені категорії: ІТ, Бізнес, Математика, Фізика, Інженерія та інші. Повний перелік категорій онлайн курсів.

Крім того, для вас, ми підготували зручний календар онлайн курсів. Щоб бачити які курси починаються скоро і можна було зручно знайти та записатися на потрібний курс.

Каталог онлайн курсів

Портал “Моя Освіта”. Мета створення

Система вищої освіти переживає революційні зміни. Освіта стає доступною.

Ми уважно спостерігаємо за цими змінами і прийшли до висновку про необхідність створення навігатора у світі незалежної освіти.

Всі чули про такі компанії як Coursera, edX чи український Prometheus. Ці платформи дозволяють безкоштовно вчитися на курсах від найкращих спеціалістів. Насправді, таких компаній – провайдерів курсів є дуже багато. І курсів вже є тисячі, на різні теми.

Ми вирішили систематизувати курси, встановити зв’язки між ними, дати можливість вільним студентам обмінюватися досвідом щоб допомогти один одному.

Ми вибираємо курси на українській чи російській мовах, в деяких випадках на англійській. Тобто, курси які можуть бути цікаві українській аудиторії.

Продовжувати читання Портал “Моя Освіта”. Мета створення

Вітаємо! Ми запустилися!

Ласкаво просимо на нашу навчальну платформу “Моя Освіта”.

 

Цей сайт створений щоб допомогти незалежним студентам вибрати правильний шлях навчання використовуючи безкоштовні онлайн курси та комбінувати їх із тренінгами та семінарами. Ми систематизуємо інформацію про онлайн курси, в тому числі Масові Відкриті Онлайн Курси (MOOC), встановлюємо співвідношення між курсами від різних авторів, допомагаємо студентам поділитися досвідом проходження курсів.

Незалежними студентами ми називаємо людей які вирішили здобути сучасну реальну освіту, і зрозуміли що традиційна система їм не підходить через різні причини (відсталість, корупцію, бюрократію чи інше).

Наша мета допомогти таким людям, спланувати їхню освіту, допомогти вчитися разом та знайти хорошу роботу на основі своїх нових знань.